Dünya Standartlarında bir eğitime hazırmısınız ?

kanada-dil-okullari

Kanada özelikle ingilizce dil okulları konusunda Türk öğrenciler için önde gelen ülkelerdendir. Refah düzeyi dünya’nın en yüksek ülkelerinden olan Kanada’yı dil eğitimi düşünen tüm öğrencilere tavsiye etmekteyiz.Kanada’da tüm eğitimler resmi olarak Kanada hükümetinin kontrolü ve garantisi altında bulunmaktadır. Bundan dolayıdır ki Kanada dil okulları ve diğer kanada eğitim kurumları ciddi anlamda denetlenmekte ve eğitim kalitesi standartları belli bir düzeyde olmak zorundadır.

Kanada dil okulları her yıl farklı ülkelerden daha fazla sayıda öğrenci çekebilmek adına oldukça ciddi kampanyalar ve avantajlı seçenekleri öğrencilerin beğenisine sunmaktadır. Ülkemizden de yurtdışında dil eğitimi almak isteyen çok sayıda öğrenci Kanada dil okullarını tercih etmektedir.  Vancouver dil okulları ve Toronto dil okulları İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilere oldukça iyi seçenekler sunmaktadır. Eğer hareketli ve kalabalık bir şehir de ingilizce öğrenmek istiyorsanız sizlere Toronto dil okullarını tavsiye ederiz. Bunun yanında Toronto’ya oranal daha sakin ve daha düzenli bir şehirde ingilizce eğitimi düşünüyorsanız terihinizi  Vancouver dil okulları olarak yapabilirsiniz. Diğer taraftan Kanada’da fransızca eğitim düşünüyorsanız tavsiyemiz Montreal dil okulları olacaktır. Ek olarak Halifax dil okulları , Edmonton dil okulları, Calgary dil okulları seçenekleri de değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

Kanada’da akademik bir eğitim almak istiyorsanız mutlaka kaliteli bir dil okulu eğitimi alarak yabancı dil sorununuzu tamamen ortadan kaldırtıktan sonra oldukça geniş eğitim seçeneklerine sahipsiniz. Kanada’daki eğitiminize isterseniz dil okullarının anlaşmalı olduğu üniversite ve kolejlerde isterseniz diğer üniversitelerde kabul kayıt şartlarını yerine getirdikten sonra devam edebilir ve tüm bu aşamalarda bizden tamamen ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti alabilirsiniz.

Kanada’da dil eğitiminizi sürdürürken dil okulundan arta kalan zamanınızda değişik kültürlerle tanışacak, konuksever ve hoşgörülü Kanadalılar sayesinde kendinizi asla yabancı hissetmeyeceksiniz. Kanada’da dil eğitiminizi sürdürürken yabancı dil pratiği yapmak için keyifli ve kalıcı dostlullar oluşturabileceğiniz ortamlara da sahip olacaksınız. Dünyanın dört bir yerinden gelen arkadaşlarınızla bir ömür boyu sürecek kalıcı dostluklar  oluşturabilirsiniz. Bu imkan size oldukça keyifli bir hayat deneyimi ve de hoşgörü seviyenizi arttırarak kişisel gelişiminize de katkı olacaktır.

Kanada’da İngilizce ve Fransızca resmi dil olarak tanınmıştır. Kanada’nın doğusunda ki Quebec Eyaleti nin sakinlerinin %85 Fransızca konuşmaktadır. Kanada’da Fransızcayı ana dil olarak benimseyen farklı topluluklarda vardır. Kanada dil okulları bu anlamda da size farklı bir dil deneyimi için fırsat sunmaktadır. Kayıt olduğunuz dil okulunda İngilizce programınıza, Fransızca programı da ekleyebilirsiniz.

Kanada, Birleşmiş Milletler tarafından defalarca “Dünya’nın en yaşanılabilir ülkesi ” seçilmiş, huzurlu , güvenli ve barış dolu bir ortamda, ekonomik , kaliteli eğitim görmek isteyenler için kesinlikle uygun bir ülke tercihidir.

Kanada’da dil okullarından eğitim düzeni, fiziksel imkanları, konaklama seçenekleri, sosyal aktiviteleri gibi her biri oldukça önemli konuların tamamında belirli bir kalite standardını yakalamış olanlar Languages Canada tarafından belirlenmektedir. Kanada dil okullarından 70 tanesi Languages Canada tarafından kabul görmüş ve akredite edilmiştir. Temsil ettiğimiz Kanada dil okulları’nın tamamı akredite durumdadır.

Kanada dil okulları ve Kanada eğitim seçenekleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için bizlere her daim 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilir veya ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Online Başvuru Formu için TIKLAYINIZ

Kanada’da eğitim hakkında bu başlıklarda dikkatinizi çekebilir

 • kanada eğitim sistemi
 • kanada eğitim ücretleri
 • kanada eğitim vizesi
 • kanada eğitim merkezi
 • kanada eğitim sistemi slayt
 • kanada eğitim fiyatları
 • kanada eğitim maliyeti
 • kanada eğitim masrafları
 • kanada eğitim
 • kanada eğitim fuarı
 • kanada dil okulu fiyatları
 • kanada göçmenlik
 • kanada haberleri
 • kanada yaşam
http://www.yurtdisiegitimevi.com/wp-content/uploads/2016/01/kanada-dilokullari.jpghttp://www.yurtdisiegitimevi.com/wp-content/uploads/2016/01/kanada-dilokullari-150x150.jpgadminKanada dil okullarıkanadaDünya Standartlarında bir eğitime hazırmısınız ? Kanada özelikle ingilizce dil okulları konusunda Türk öğrenciler için önde gelen ülkelerdendir. Refah düzeyi dünya'nın en yüksek ülkelerinden olan Kanada'yı dil eğitimi düşünen tüm öğrencilere tavsiye etmekteyiz.Kanada'da tüm eğitimler resmi olarak Kanada hükümetinin kontrolü ve garantisi altında bulunmaktadır. Bundan dolayıdır ki Kanada dil okulları...Yurtdışı Eğitim