Yurtdışı yaz okulları

Hareketli ve yoğun geçen bir eğitim döneminden sonra bir çok ailenin çocukları için düşündüğü en önemli yaz etkinliklerin den biri şüphesiz yaz okullarıdır. Tıpkı yetişkinlerin yaz tatillerini dört gözle beklediği gibi bekler öğrenciler de yaz okullarını. Peki çocuklarınızı yurtdışında yaz okulları programlarından birine göndermek istemez misiniz ? Dünya’nın bir çok noktasında onlarca öğrencinin katıldığı ve saygın eğitim kurumlarının organize ettiği yurtdışı yaz okullarına Edu Vizyon Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile rahatlıkla katılabilirsiniz.

Türkiye’de her yıl birçok ailenin tercih ettiği yurtdışı yaz okulları 2016 bir çok farklı ülkede düzenlenmektedir. Genellikle 7 – 17 yaş grubu öğrencilere yönelik olan yurt dışı yaz okulları sayesinde çocuğunuz özgüvenini geliştirirken, dünya’nın birçok ülkesinden gelen öğrencilerle sosyalleşerek yeni kültürleri de keşfedecektir.

Yurtdışı yaz okullarında İngilizce başta olmak üzere Fransızca, Almanca, İspanyolca,İtalyanca gibi farklı dillerde eğitimler verilir. Yaz okulları İngiltere, Amerika, Almanya, İtalya, Malta, Kanada gibi bir çok ülke de saygın eğitim kurumları tarafından organize edilir. Edu Vizyon ,özellikle Amerika , İngiltere, Malta ve Kanada yaz okulu programlarını Türk öğrenci ve velilerine tavsiye etmektedir

2016 yurtdışı yaz okulları programları hakkında bilgi almak için bizlere 0 212 543 58 06 veya 0 535 712 07 90 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

http://www.yurtdisiegitimevi.com/wp-content/uploads/2016/01/yurtdisi-yaz-okullari.jpghttp://www.yurtdisiegitimevi.com/wp-content/uploads/2016/01/yurtdisi-yaz-okullari-150x150.jpgadminYurtdışı Yaz OkullarıYurtdışı yaz okulları Hareketli ve yoğun geçen bir eğitim döneminden sonra bir çok ailenin çocukları için düşündüğü en önemli yaz etkinliklerin den biri şüphesiz yaz okullarıdır. Tıpkı yetişkinlerin yaz tatillerini dört gözle beklediği gibi bekler öğrenciler de yaz okullarını. Peki çocuklarınızı yurtdışında yaz okulları programlarından birine göndermek istemez misiniz ?...Yurtdışı Eğitim